Monster Trucks Racing

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 31 MB
  • Sürüm 2.3.4
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Reliance Big Entertainment
Monster Trucks Racing indir; Adrenalin dolu yarış deneyimi yaşamak için fizik tabanlı yarış oyunlarında ücretsiz olarak performans sergileyin.

Turbo yüklü canavar kamyonlar eşliğinde heyecan verici bir yarış oyunu deneyimi yaşamak için Monster Trucks Racing mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret dahilinde olmadan indirin. Adrenalin dolu yarış deneyimi yaşamak için fizik tabanlı yarış oyunlarında ücretsiz olarak performans sergileyin. Başarınızı ikiye katlayacak yükseltmeleri bir araya getirerek yüksek skorlar elde ederek ilerleyin. Her sahnesinde bambaşka engeller ve başarılar ile karşılaşın.

Oyunu kazanmak için yarış pistinde dikkatli bir şekilde ilerleyecek, yönlendirmeleri yapacak ve gaza basarak kazasız bir şekilde platformun bitiş çizgisine kadar ilerlemeye çalışacaksınız. Ayağınızı gaza bassın ve kaldırmayın. Bu yolda hız dolu anların tadını çıkarmanız gerekecek. Gelişmiş yarış grafikleri ve yüksek kaliteli araçlar ile heyecan dolu anlar yaşamaya hazır olun. Parmaklarınızı hızlı bir şekilde kullandığınız anda kazanamayacağınız yarış yoktur.

Yarış pistinde uçmaya devam edin, aracınızı yönlendirin ve yükseltmeleri toplayarak platformun sonuna kadar ilerleyin. En iyi Monster Trucks yarış şampiyonu olmak için dünyanın en iyi yarışmasına katılın. Rakipleriniz ile büyük mücadeleler içerisine girerek onlara bu yarış oyununun kralının kim olduğunu gösterin. Ace High, Ragin 'Red, El Diablo ve MVP adlı yarış kamyonlarından birini seçerek yarış pistinin tozunu attırmaya hazır olun.

Dünyanın dört bir yanından gelen oyuncular eşliğinde heyecan verici bir tepe tırmanma parkuru içerisinde gelişmiş yarış araçlarınızı yönlendirerek yüksek skorlar elde etmeye çalışın. Yapacağınız her hamle platform içerisinde size kolaylık sağlayacaktır. Kaza yapmadan platformu tamamlamaya çalışacaksınız. Bununla birlikte platformda karşınıza bir çok güçlendirici oyun ögesi çıkıyor. Ödülleri toplayarak ilerlediğiniz taktirde Monster Trucks Racing yarış oyununun kazanan kişisi siz olabilirsiniz. Hamlelerinizi kaza yapmamak üzerine kurun ve oyunu zirvede tamamlayın.Monster Trucks Racing indir